Wersje językowe

NOWA KOLEKCJA już DOSTĘPNA klik! A wyprzedaż wycofywanych wzorów nadal trwa! Łącz nowe i stare i koloruj swój świat! klik

WODOROSTY

Najbardziej kobiece szlafroki na świecie w nowej odsłonie!
Nowy szalony wzór inspirowany twórczością Henriego Matisse’a i jego cyklem "The Cut Outs".

Pierwsza odsłona naszej wycinankowej kolekcji to: Wodorosty, przygaszone kolory prosto z głębi oceanu i jesiennej wypalonej słońcem plaży. Łapiemy dystans do świata i do siebie. Chcemy mieć wpływ na swoje życie, ale nie chcemy go traktować zbyt serio. Tak jak suchy liść tańczący na wietrze unosimy się i patrzymy na naszą codzienność z wysoka. Oderwanie od ziemi wyzwala uczucie radości i beztroski, a jednocześnie pozwala zobaczyć nasze życie w bardziej całościowy sposób, dojrzeć co jest ważne, a co chwilowe i powierzchowne. 

Kolekcja Wodorosty to dwa bambusowe szlafroki: Przypływ i Odpływ. To samo dno oceanu raz zanurzone w odmętach wody, a w drugim wysuszone upalnym wakacyjnym słońcem. Jak nasze wnętrze w przypływie i odpływie emocji. 

Unikalny wzór to podstawa Yellow Meadow, więc i tym razem powstał na specjalne zamówienie - zaprojektowany przez Anna Stefańska

Naturalna tkanina bambusowa jak zawsze gwarantuje komfort, wygodę i niesamowitą przyjemność z kontaktu ze skórą. 

Szlafroki Yellow Meadow to projekt pełen kobiecej pasji i pozytywnej energii. Każdy nasz produkt nosi ją w sobie, abyś mogła ją poczuć każdego dnia!

Wymyślone i wyprodukowane w duchu slow fashion w Polsce.

Zdjęcia jak zawsze Najlepsza Nat Kontraktewicz

#LoveYourHomewear

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium