Wersje językowe

NOWA KOLEKCJA już DOSTĘPNA klik! A wyprzedaż wycofywanych wzorów nadal trwa! Łącz nowe i stare i koloruj swój świat! klik

Kobiecość ponad czasem

Zaczarowany Kobiecy Ogród Yellow Meadow

Piękno jest w Tobie. Piękno jest we mnie. Piękno jest w każdej z nas. Piękno nie zna wieku, nie rozmawia z wagą, nie przyjaźni się z makijażem. Piękno kocha prawdę, jest zawsze blisko natury, dużo rozmawia z doświadczeniem. Piękno to emocje, głębia spojrzenia, zmarszczki od tysięcy rozdanych uśmiechów i tysięcy wypłakanych łez. Takie piękno nas fascynuje i przyciąga!

Tworzymy Yellow Meadow dla kobiet prawdziwych! Dla blondynek, brunetek i rudych, wysokich i niskich, dla tych co śmieją się w głos i płaczą morzem łez. Dla tych które kochają życie i nie stronią od trudnych doświadczeń. Chcemy by Yellow Meadow nosiły kobiety odważne, gotowe żyć w zgodzie ze sobą! Takie które bez strachu patrzą sobie w oczy każdego poranka i każdego wieczoru! 

Przed Wami cudowna sesja, w której wzięły udział właśnie takie kobiety! Każda jest inna i absolutnie wyjątkowa, a mimo to łączy je bardzo wiele! Na zdjęciach widzimy trzy pokolenia kobiet: babcia malarka, córki malarki i wnuczka graficzka. Wszystkie maja w sobie cudowną energetyczną kobiecość. Głębia ich życiowej mądrości i niesamowitej energii spotkała się pewnego popołudnia w zaczarowanym ogrodzie na warszawskim Mokotowie. Miałyśmy to wielkie szczęście, że założyły szlafroki Yellow Meadow i pozwoliły uchwycić magię swojej kobiecości. Po drugiej stronie obiektywu stała niesamowita Natalia Kontraktewicz, której zdjęcia mąją w sobie moc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium