Wersje językowe

Kolorowe życie z Yellow Meadow! Dodaj kolorów do swojej szafy, ciesz się wygodą i zbieraj komplementy każdego dnia!

Marzenie o Yellow Meadow
1.jpg

Marzenia się spełniają! 


Marzenia się spełniają! 

Yellow Meadow to marka, która powstała z potrzeby serca. Nasze siostrzane, kobiece dusze zapragnęły stworzyć produkt tak piękny i naturalny jak kobieca natura. Pomysł na te wyjątkowe szlafroki przyniosło samo życie. Najpierw Marta długo szukała szlafroka który sprawi ze po porodzie, jeszcze w szpitalu będzie mogła czuć się kobieco i naturalnie, potem Basia w trakcie przygotowań do ślubu nie znalazła nic wyjątkowego co chciałaby założyć w przedślubny poranek, do makijażu, czesania i całego tego zamieszania. Obie w końcu musiałyśmy nosić szlafroki bawełniane, uszyte przez krawcową. Tak powstał pomysł na szlafrok, któremu bliżej do lekkiego okrycia, sukienki. Jednak czegoś nam w naszych szlafrokach brakowało. Chciałyśmy żeby materiał był jak najbardziej naturalny, oddychający i żeby nasza skóra go pokochała. Po długich poszukiwaniach wreszcie pojawiło się oświecenie! Bambus! Tkanina bambusowa okazała się idealna!

Potem przyszedł czas na myślenie o wzorze. Chciałyśmy żeby był wyjątkowy, kwiatowy, jednocześnie delikatny i soczysty. Zadanie nie było łatwe ale dzięki Ani (Anka Stefańska) nasze marzenia stały się rzeczywistością! Ta delikatna dziewczyna prawie utonęła w kwiatach przez kilka tygodni pracy z nami. My dużo mówiłyśmy, Ania cierpliwie słuchała, a potem w czarodziejski sposób zamieniała słowa w obrazy! Dziękujemy Anka!!! 

<3

Całą identyfikację wizualną powierzyłyśmy Magdzie (Magda Sawicka). Magda budzi zaufanie już od pierwszego spotkania i ma w sobie całe mnóstwo tej niesamowitej kobiecej energii, która przyciąga i inspiruje. Magda została też naszą pierwszą klientką! 

<3

Tak bardzo czekałyśmy najpierw na próbki tkanin, potem na próbne szlafroki! Kiedy wreszcie się pojawiły mogłyśmy zaplanować naszą pierwszą sesję!

Cudownym zbiegiem okoliczności udało się ją zorganizować w Glendorii, miejscu dla nas magicznym. Sfotografowała nas Natalia Kontraktewicz z The Snap Shots - jej oko, ręka i serce dają ten cudowny miks magii, romantyzmu i sielskości które biją ze zdjęć 

:)

I tym sposobem przy wsparciu naszych rodzin, przyjaciół i znajomych, po wymianie miliona maili i smsów, setkach przegadanych wieczorów - wreszcie są! Prawdziwe, nieudawane, najpiękniejsze na świecie bambusowe szlafroki i koszule nocne! Dla wszystkich kobiet! Matek, córek, babć, singielek i tych w związkach, brunetek i blondynek, z oczami w każdym kolorze, z mnóstwem fajnych cech charakteru, czasem może sprzecznych. Dla tych co się śmieją, płaczą i złoszczą. Dla kobiet prawdziwych, które żyją swoim życiem i szukają swojej drogi, która nie ma być ani prosta ani kręta, ale przede wszystkim ma być swoja!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium